Punten competitie


wat is nou eigenlijk een puntencompetitie.

Dit is een intern clubtoernooi waar je met andere judoka’s gaat “strijden” voor punten. Die 

Bij elke 50 punten, 100 punten, 150 punten etc. ontvang je een oorkonde. 

Tijdens de competitie proberen we de judoka’s zoveel mogelijk van zelfde gewicht kaliber en Leeftijd in te delen.

Tijdens de competitie kan je, je judo ervaring in praktijk brengen. Naast dat het ook goed is voor je zelf vertrouwen, is het ook een goed begin voordat je mee gaat doet aan andere toernooien.

Als judoka  maar ook als ouder is het vaak lastig om te begrijpen wat er gebeurd, als de scheidsrechter met zijn of haar handen staat te zwaaien. Vandaar dat De la Croes voor u hier de scores alvast op een rijtje heeft gezet.

 Punten waarderingHoudgreep tijd
Hikiwake3 punten
Waza-ari7 punten10 tot 19 seconden
Ippon10 punten20 seconden

Om de judoka’s extra te stimuleren. Ontvang je 5 punten voor deelnamen. Doe je voor het eerst mee. Dan krijg je er 10.

Alle scores die je maakt tijdens je wedstrijd dag worden opgeteld.

Per gewonnen wedstrijd kan je maximaal 10 punten scoren. Ook scoor je 2x met een WAZA-ARI, blijft de totaal score 10 punten.

Dus er bestaan geen verliezaars.

Hieronder vind jij je punten totaal van 29-02-2020

Judoka'sPuntenBehaalde puntenTotaal aantal punten
Arendo Christ03737
Beau492372
Caith-Lynn453277
Caz402161
Clarence01717
Daniel02020
Daniël gerritzen01717
David Harwig404585
Daan03434
Davey05353
Destiny d Boer752196
Djaferny03030
djules04040
Femke Berendsen752297
Geremiah Egger101424
Han Janssens40842450
Hayley01919
Jayden Bergsma1010
Jayden Janssen353267
Jayden Thijssen02323
Janae491059
Jannes472572
Jasper Nijsten202545
Jimmi Smits 02323
Jimmi Smits 02323
Jonas v oorschot 02626
Jurre gagnaat351853
Lars Kooy28129310
Leila02020
Lenna Jansen841296
Lien duis242953
Loek Jansen29522317
Lynn01919
Karun02020
Kian Riemsma231841
Kirsten132841
Koen Goossens02626
Krijn v ast02626
Kymora172239
Max van de Stelt14944193
Maxim04747
Maher 040
Milan boereboom201434
Mylan Dieperink20622228
Micha Jaakke02020
Noah Jansen16020180
Pepijn van de Krabben12210132
Pien schuchard613284
Pien huissteden 04343
Roan312152
Robian Christ03636
Ruben Ytsma04949
Saar Jansen19411205
Sam Wittenhorst146110156
Sanne10737144
Sem mensink14735182
Stijn Daamen13841179
Sven van de Plaats22614240
Tessel stegeman03030
Tessa04040
Teun schuchard511566
Thijs Botter84589
Thomas Heijltjes27551326
Ties563591
Tycho Christ79584
Tygo Keimpema11628144
Yela eggenhuizen 02727